Opis stanowiska:

SoftBlue S.A.
W związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem naszej firmy, SOFTBLUE S.A. poszukuje osób, które chcą dołączyć do energicznego oraz nastawionego na sukces zespołu.
Obecnie poszukujemy:

Programista .NET
Nr ref.: 001/10/2013

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie/Bydgoszcz
Kategoria: Informatyka/Programowanie
Ilość wakatów: 1
Typ umowy: Umowa o pracę

 Implementacja funkcjonalności powstającego systemu klasy ERP,
 Testowanie stworzonych funkcjonalności,
 Współtworzenie dokumentacji systemu.
Wymagania:

Wykształcenie wyższe informatyczne, matematyczne, telekomunikacyjne lub pokrewne,
Przynajmniej dwuletnie doświadczenie w programowaniu w technologii ASP.NET WebForms,
Umiejętność pracy z mechanizmami IoC oraz ORM - mile widziana znajomość Spring.NET oraz NHibernate,
Umiejętność tworzenia zapytań T-SQL oraz struktury bazy danych Microsoft SQL Server,
Znajomość zagadnień finansowo - księgowych oraz związanych z systemami ERP,
Umiejętność pracy w zespole,
Umiejętność rozwiązywania problemów,
Silna motywacja do rozwoju własnych umiejętności i współtworzenia ciekawych rozwiązań biznesowych.
Oferujemy:

Pracę w oparciu o umowę o pracę,
Możliwość pogłębiania wiedzy i doświadczeni,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Przyjazną atmosferę pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą,
Atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)"
Termin ważności: 0000-00-00